Online poradenství pro děti a rodiče v době karantény

Středisko výchovné péče Pšov spouští online poradenské služby pro všechny, kteří to potřebují. Samozřejmě zdarma. Jen trochu jinou formou, než obvykle. Připravili jsme pro Vás videokonzultace s odborníkem. Využít k tomu můžete rezervační systém na našem facebooku. Jediné co potřebujete, je počítač nebo mobil s kamerou a mikrofonem. Konzultace trvají 30 – 60 minut a jsou orientované na rodinné a výchovné problémy.

Poradenství v době karantény

⚠️ Středisko výchovné péče Pšov spouští online poradenské služby pro všechny, kteří to potřebují. Samozřejmě zdarma. 🍀 Jen trochu jinou formou, než obvykle. Připravili jsme pro Vás videokonzultace s odborníkem. 👨🏻‍🏫 Využít k tomu můžete rezervační systém na této stránce. Jediné co potřebujete, je počítač nebo mobil s kamerou a mikrofonem. ✅ Konzultace trvají 30 – 60 minut a jsou orientované na rodinné a výchovné problémy.

Zveřejnil(a) Výchovný ústav a středisko výchovné péče, Pšov dne Čtvrtek 19. března 2020

Autor

Sáva Arabadžiev

Ve Výchovném ústavu v Pšově pracuji od roku 2012, nejprve jako pedagog volného času, od roku 2014 pak jako vedoucí Střediska výchovné péče. Dále zde působím jako správce webových stránek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *