Online poradenství pro děti a rodiče v době karantény

Středisko výchovné péče Pšov spouští online poradenské služby pro všechny, kteří to potřebují. Samozřejmě zdarma. Jen trochu jinou formou, než obvykle. Připravili jsme pro Vás videokonzultace s odborníkem. Využít k tomu můžete rezervační systém na našem facebooku. Jediné co potřebujete, je počítač nebo mobil s kamerou a mikrofonem. Konzultace trvají 30 – 60 minut a jsou orientované na rodinné a výchovné problémy.

Poradenství v době karantény

⚠️ Středisko výchovné péče Pšov spouští online poradenské služby pro všechny, kteří to potřebují. Samozřejmě zdarma. 🍀 Jen trochu jinou formou, než obvykle. Připravili jsme pro Vás videokonzultace s odborníkem. 👨🏻‍🏫 Využít k tomu můžete rezervační systém na této stránce. Jediné co potřebujete, je počítač nebo mobil s kamerou a mikrofonem. ✅ Konzultace trvají 30 – 60 minut a jsou orientované na rodinné a výchovné problémy.

Zveřejnil(a) Výchovný ústav a středisko výchovné péče, Pšov dne Čtvrtek 19. března 2020

Autor

Sáva Arabadžiev

Ve Výchovném ústavu v Pšově pracuji od roku 2012, nejprve jako pedagog volného času, od roku 2014 pak jako vedoucí Střediska výchovné péče. Dále zde působím jako správce webových stránek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *